Комплексний підхід

Комплексний підхід до монтажних робіт при укладенні кабелю

Кабельні канали
Рішення
металеві перфоровані, пластикові, суцільні або з окремими відсіками
Як правило, всі сучасні будівлі є технологічно насиченими структурами з інженерними рішеннями, що потребують укладення значної кількості кабелів в кабельних каналах різної ємності. Електричні кабелі і слабкострумні кабелі викладаються, як правило, у різних кабельних каналах, що рознесені у просторі, але, знову ж, як правило, для всіх слабкострумних кабелів використовується один кабельний канал.
Кабель
Рішення
Волоконно-оптичний багатомодовий кабель, мідний кабель скручена пара категорій від 5 до 7
Всі (або майже всі) розділи слабкострумної інженерії мають сучасні рішення на основі IP-технологій передачі інформації. Це означає, що для всіх підсистем інженерії ви можете використати один і той же тип носія: скручену пару чи волоконно-оптичний кабель. Немає потреби по одному і тому ж маршруту прокладати різні кабелі для телебачення, СКС, відеонагляду чи системи диспетчеризації.
Комплексний підхід Рішення

Таким чином, реалізуючи комплексне інженерне рішення, можна відмовитись від дублювання кабельних систем об'єкту і створити інтегроване кабельне середовище, що дасть змогу застосувати економічний режим при обслуговуванні такої системи і використати той самий носій при появі нових технологій.